ННІБА (спеціалізація «Водопостачання та водовідведення») серед переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Вже другий рік поспіль команда студентів ННІБА (спеціалізація «Водопостачання та водовідведення») брала участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 18 «Виробництво та технології» зі спеціальності 181 «Харчові технології» («Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв»), який відбувся 17-17 травня 2018 року в Одеській національній академії харчових технологій. Минулого року на цій олімпіаді наш студент Андрій Уїздовський здобув високе друге місце серед бакалаврів п’яти вузів України. Нинішнього року конкуренція серед учасників Олімпіаді значно зросла - у ній брало участь вже 8 команд і 46 студентів. Не дивлячись на це, наші студенти продемонстрували високий рівень отриманих знань. Студентка групи ВВ-51м Юлія Яцута посіла третє місце серед учасників-магістрів, отримала диплом ІІІ ступеня і цінний подарунок – побутовий фільтр для води. За активну участь в Олімпіаді були нагороджені грамотами також і інші члени нашої команди – студент групи ВВ-51м Олексій Васильчук та студент групи ВВ-11інт Дмитро Котеленець, а член журі професор кафедри ВВБС Віктор Ковальчук отримав подяку за активну участь у проведенні олімпіади і високу професійну підготовку команди.

Наші студенти отримали велике задоволення від екскурсій науково-дослідними та навчальними лабораторіями академії та історичним центром м. Одеси.

Колектив кафедри ВВБС щиро вітає Юлію Яцуту, Олексія Васильчука і Дмитра Котеленця із успішним виступом на Всеукраїнській студентській олімпіаді.

Зам. зав. кафедри ВВБС з наукової роботи проф. Ковальчук В.А.