Навчальний посібник «Міське господарство»

Навчальний посібник «Міське господарство»

Вийшов з друку навчальний посібник «Міське господарство», підготовлений професором Ткачуком О.А. Посібник призначений для здобувачів вищої освіти спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Міське будівництво і господарство».

У навчальному посібнику наведено основні поняття та принципи формування структури міського господарства, управління його об’єктами і підсистемами, планування розвитку виробничої інфраструктури міського господарства. Розглянуто питання передумов та проблем розвитку міст, сучасних тенденцій та методів управління, техніко-економічних показників розвитку підрозділів міського господарства, соціально-економічних основ формування життєвого середовища, ведення містобудівного моніторингу.

З матеріалами навчального посібника можна ознайомитись у науковій бібліотеці та у цифровому репозиторії НУВГП за посиланням:
http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/10592назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки