Наші студенти - переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На базі Харківського національного університету будівництва та архітектури 12 березня 2014 року відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Будівництво та архітектура».

В рамках проведення конференції працювали секції:

- Архітектура будівель і споруд;

- Промислове та цивільне будівництво;

- Гідротехнічне будівництво;

- Теплогазопостачання та вентиляція;

- Технологія будівельних конструкцій, виробів та матеріалів.

За результатами розгляду галузевою комісією до другого туру конкурсу були запрошені студенти ННІБА, спеціальності “Теплогазопостачання і вентиляція” Примас Оксана Олегівна та Панасюк Наталія Валеріївна а також спеціальності "Технологія будівельних конструцкцій, виробів і матеріалів" Брикса Валерія Валеріївна.

Учасники підсумкової науково-практичної конференції зробили наукові доповіді на теми своїх досліджень та в процесі дискусії захистили результати своєї роботи.

Науковий керівник роботи студентки "ТБКВіМ" д.т.н., професор Дворкін Леонід Йосипович а студенток "ТГВ" доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Грицина Олександр Олексійович.

В результаті обговорення та підбиття підсумків вказані студентки стали Переможцями Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у галузі наук «Будівництво та архітектура» та отримали дипломи II та ІІІ ступеня.

Колектив ННІБА вітає переможців та бажає наступних перемог!