KyivBuildUkraine 2017

1-3 березня 2017 року у Міжнародному Виставковому Центі (м. Київ) пройшла чергова (вже 20) міжнародна виставка KyivBuildUkraine 2017. Цього року у виставці брали участь понад 250 компаній з 17 країн світу, були представлені всі основні напрямки будівельного ринку - від будматеріалів, спецтехніки та обладнання до оздоблювальних матеріалів, котеджного будівництв і ландшафтного дизайну. В експозиціях акцент був зроблений на енергозберігаючі матеріали та технології. В рамках виставки було проведено більше 20 конференцій та круглих столів, в тому числі «Робітничі кадри та спеціалісти завтрашнього дня будівельного комплексу України», «Бетон, залізобетон 2017», «Цифрове будівництво», «Будівельна кераміка 2017», «Сухі будівельні суміші 2017».

В роботі виставки прийняли участь старший викладач кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства Віталій Марчук та доцент кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд Олександр Корнійчук. Працівники інституту отримали багато позитивних вражень від спілкування з провідними фахівцями будівельниками та колегами освітянами, ознайомились з новинками будівельної галузі та змінами у законодавстві, які чекають Україну з 10 червня цього року.

Заступник директора О.І. Корнійчук