Конференція Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість»

Cтудентська молодь з різних технічних ЗВО України представила свої роботи та креативні ідеї для вирішення проблем та покращання роботи нафтогазової галузі  на Конференції підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 2017-2018 н.р., яка стартувала 28 березня в ІФНТУНГ.

Привітав учасників проректор з наукової роботи ІФНТУНГ, проф. Чудик І. І. Він відзначив молодь, яка активно долучається до вирішення нагальних питань нафтогазової галузі, наукових керівників, які сприяють виникненню інтересу до наукових досліджень серед студентів, справедливо вважаючи:

«Нафта і газ вже кілька років поспіль лідирує у геополітиці. І не може не тішити то факт, що сьогодні 78 учасників з 21 ЗВО України представлять шляхи подолання проблем у нафтогазовій сфері, які для нашої держави перетворились на проблеми енергетичної безпеки».

Змагатись за кращі наукові результати студенти з відомих технічних університетів України – Києва, Харкова, Львова, Сум, Полтави, Луцька, Рівного, Вінниці, Херсона, Івано-Франківська, які мають напрацювання в нафтогазовій галузі. Компетентні  комісії з оцінки робіт працювали в 5 номінаціях:

• обладнання нафтогазової галузі;
  • енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості;
  • нафтогазова інженерія;
  • економіка та управління в нафтогазовому комплексі;
  • геологія, геофізика, екологія та геотуризм.

НУВГП представляв студент 5 курсу спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" (Теплогазопостачання і вентиляція) Олександр Кусковець. Науковий керівник роботи Олександр Грицина. Висока конкуренція серед технічних ЗВО секції "Обладнання нафтогазової галузі" не дозволила цього року вибороти призове місце, проте наша команда дивиться з оптимізмом на наступні перемоги.

За інформацією ІФНТУНГ, заступник директора ННІБА Олександр Грицина