Команда ННІБА здобула 1 місце в Спартакіаді

Спортивний клуб "Водник" урочисто вручив команді ННІБА кубок за 1 загальнокомандне місце у ХХХVII Спартакіаді "Здоров'я" серед викладачів та співробітників.
В рамках Спартакіади відбувались змагання із 6 видів спорту: настільний теніс, шахи, волейбол, міні-футбол, перетягувнаня канату. Найактивнішу участь у Спартакіаді взяли викладачі та співробітники кафедри промислового та цивільного будівництва: Філіпчук С.В., Іванюк А.М., Алексієвець В.І., Гайчук І.В., Мисливий Т.М.; кафедри архітектури: Мельник С.В., Матвіюк О.В., Кундрат Т.М.; кафедри ТБВіМ: Марчук В.В., Ковалик І.В.
Вітаємо наших колег з перемогою і бажаємо їм завжди перебувати в гарній спортивній формі та із здоровим та бадьорим духом.