Ювілейна зустріч випускників будівельного факультету

23 травня відбулася зустріч випускників будівельного факультету 1975 року за спеціальностями " Промислове та цивільне будівництво" і " Водопостачання та каналізація". Випускників привітали проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків професор Савіна Наталія Борисівна та професор Бабіч Євгеній Михайлович, який був деканом будівельного факультету у 1975 році.

На зустріч зібралися однокурсники звідусіль, однак багато випускників, які працюють та проживають за межами України, вітали нашу зустріч через Інтернет. З цікавістю ми ознайомились з оновленим університетом та перспективами його розвитку. Ми пишаємося тим, що переважаюча більшість  випускників залишились вірними своїй професії будівельника, працювали і донині працюють за фахом, отриманим у виші.  Випускники 1975 року сподіваються, що в університеті зростає достойна зміна інженерів-будівельників.