Ярмарок професій для випускників шкіл м. Костопіль

23 березня 2017 року, доцент кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності ННІБА Довбенко В.С. та асистент кафедри основ архітектурного проектування, конструювання та графіки Масюк В.Г., в рамках «Ярмарку професій», який організував Костопільсьский районний центр зайнятості в Будинку культури, провели профорієнтаційну роботу серед випускників загальноосвітніх шкіл м. Костопіль.

На «Ярмарок професій» були запрошені випускники 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста. Майбутні абітурієнти ознайомилися з інформацією про університет, напрямки та спеціальності, що пропонуються в нашому університеті, матеріально-технічну базу, різні міжнародні програми. Також було запрошено студентів до Всеукраїнської олімпіади з Математики та Історії України, яку проводить НУВГП. Анкетування бажаючих проводилося в період всього заходу. Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до сертифікатів ЗНО та допоможе вступити до НУВГП.

Заступник директора Олександр Грицина