IV-й турнір з міні-футболу на кубок дирекції інституту

З 11 по 25 квітня 2017 року проходив традиційнийIV-й турнір з міні-футболу серед збірних команд студентів навчально-наукового інституту будівництва та архітектури (за професійними спрямуваннями, спеціальностями) на кубок дирекції інституту.

В турнірі прийняли участь 8 команд, які були розподілені на дві групи. Переможцем групи «А» стала збірна команда спеціальності «Міське будівництво та господарство» (МБГ), яка зустрілася з  командою, що зайняла 2-ге місце в групі «Б»–командою спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція» (ТГВ). Рахунок зустрічі 5:0 на користь МБГ. У другому півфіналі команда спеціальності«Промислове та цивільне будівництво» (ПЦБ) перемогла команду спеціальності«Водопостачання та водовідведення» (ВВ) з рахунком 3:0.

За третє місце грали команди ТГВ та ВВ, переможця визначили за серіями пенальті, адже основний час завершився з рахунком 2:2. З рахунком 3:2 перемогла команда ТГВ.

У фіналі команди МБГ та  ПЦБ в основний частакож не змогли визначити переможця (рахунок 1:1). Долю першого місця визначила серія пенальті, у якій з рахунком 3:2 перемогла збірна МБГ.

У підсумку призові місця посіли:

• 1 місце – збірна команда спеціальності «Міське будівництво та господарство» (капітан – Хом`як Максим, група МБГ-51с)
  • 2 місце – збірна команда спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» ПЦБ (капітан – Мотруніч Михайло, група ПЦБ-51м)
  • 3 місце – збірна командаспеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція»ТГВ (капітан – Крилов Вадим, група ТГВ-41)

Кращим гравцем турніру визнаний студент 4-го курсу групи ПЦБ-41 Поліщук Андрій, кращим воротарем – студент 5-го курсугрупиМБГ-51м Ахрамеєв Вячеслав.

Турнір обслуговували студенти навчально-наукового інституту будівництва та архітектури Очко Олександр (група ПЦБ-43) та Навроцька Марина (група ОП-11).

Всі призери отримали медалі, почесні грамоти та грошові винагороди, а переможці (збірна команда МБГ),крім того,перехідний кубок турніру та шкіряний футбольний м'яч.

Дирекція навчально-наукового інституту будівництва та архітектури висловлює подяку постійному меценату змагань: Корольчуку Василю Леонітієвичу – комерційному директору ТзОВ "АЛЬФА ПАК".

Заступник директора Олександр Корнійчук