Інститут будівництва та архітектури прийняв участь в "Ярмарку професій"

27 вересня 2013 року Навчально-науковий інститут буівництва і архітектури приймав участь в «Ярмарку професій та освітніх програм», який був організований Рівненським районним центром зайнятості для молоді і випускників загальноосвітніх навчальних закладів.
Захід відбувся в приміщенні управління майновим комплексом Рівнеської облдержадміністрації.

У заході взяв участь заступник директора ННІБА, доцент кафедри ТБВІМ Бордюженко О.М. Він разом з колегами з інших структурних підрозділів НУВГП майбутніх випускників шкіл Рівненського району з інформацією про університет, його навчально-наукові інститути, зокрема інститут будівництва і архітектури, перелік існуючих та нових спеціальностей, перспективами вибору майбутньої професії, особливостями навчальної та виховної роботи, побуту і дозвілля студентської молоді.
Також були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та ННІБА, проведена агітація про переваги спеціальностей університету на ринку праці.

Захід відвідали майбутні випускники шкіл Квасилова, Любомирська, Оженіно, Іскри, Жобрина, Олександрії та інших населених пунктів Рівненського району.