Інститут будівництва та архітектури прийняв участь в "Ярмарку професій"

Інститут будівництва та архітектури прийняв участь в "Ярмарку професій"

27 вересня 2013 року Навчально-науковий інститут буівництва і архітектури приймав участь в «Ярмарку професій та освітніх програм», який був організований Рівненським районним центром зайнятості для молоді і випускників загальноосвітніх навчальних закладів.
Захід відбувся в приміщенні управління майновим комплексом Рівнеської облдержадміністрації.

У заході взяв участь заступник директора ННІБА, доцент кафедри ТБВІМ Бордюженко О.М. Він разом з колегами з інших структурних підрозділів НУВГП майбутніх випускників шкіл Рівненського району з інформацією про університет, його навчально-наукові інститути, зокрема інститут будівництва і архітектури, перелік існуючих та нових спеціальностей, перспективами вибору майбутньої професії, особливостями навчальної та виховної роботи, побуту і дозвілля студентської молоді.
Також були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та ННІБА, проведена агітація про переваги спеціальностей університету на ринку праці.

Захід відвідали майбутні випускники шкіл Квасилова, Любомирська, Оженіно, Іскри, Жобрина, Олександрії та інших населених пунктів Рівненського району.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки