Інститут будівництва та архітектури прийняв участь в дні відкритих дверей НУВГП

У неділю, 24 листопада, в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся перший у цьому навчальному році День відкритих дверей. Захід відкрив проректор з науково-педагогічної та методичної роботи. в.о. директора Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Святослав КРАВЕЦЬ.

Випускники середніх шкіл та учні вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, що зібралися на зустріч із професорсько-викладацьким складом НУВГП, мали можливість ознайомитися з умовами вступу до університету у 2014 році. Про це їм докладно розповів відповідальний секретар приймальної комісії університету Олег КУХНЮК.

Серед інших виступаючих, з презентацією напрямів та спеціальностей Інститута будівництва та архітектури НУВГП виступив заст. директора інституту Олег БОРДЮЖЕНКО.

По завершенню офіційної частини та святкового концерту відбулась зустріч дирекції викладачів інституту з майбутніми абітурієнтами, що будуть поступати в НУВГП на напрям підготовки "Будівництво".

На зустічі абітурієнтам та їх батькам було детально роз'яснено осбливості вступу та навчання в НУВГП, а також надані вичерпні відповіді на всі питання, що їх цікавили.