ІННОВАЦІЇ – У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС!

Доценти кафедри ОПіБЖД Шаталов О.С. та Кусковець С.Л. 10 жовтня 2018 р. відвідали виставку «Технології захисту/ПожТех - 2018», яка є головним галузевим проектом у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи.

У виставці взяли участь Секретар Ради національної безпеки і оборони України Турчинов О.В.,представники центральних органів влади та місцевого самоврядування, керівний та особовий склад державних та інших аварійно-рятувальних служб, інженери з екології, охорони праці, фахівці логістики і капітального будівництва, представники міжнародних організацій, викладачі, студенти та школярі закладів освіти м. Києва.

Під час відвідування були налагоджені стосунки з навчальними та дослідницькими закладами в галузі пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту і охорони праці.

Ось уже тривалий час кафедра ОПіБЖД підтримує хороші відносини з постійним учасником виставки ПП «Статус-S» (м. Київ), яке займається обладнанням для безпечної роботи у надзвичайних ситуаціях, засобами захисту органів дихання, пожежно-технічним обладнанням тощо. У якості наочного посібника для підготовки фахівців у галузі цивільного захисту, директор ПП «Статус-S» Сергій Чернов подарував нашому університету захисний комбінезон ProChem ІІІ F багаторазового використання (виробництво Польща). Вказаний комбінезон непроникний для рідини і призначений для захисту фахівців цивільного захисту від органічних і неорганічних хімічних речовин та пестицидів з високою концентрацією, біологічних субстанцій, збудників інфекційних захворювань, радіоактивного пилу, бойових отруйних речовин.

Доцент кафедри ОП та БЖ Гнєушев В.О.