Інформація про призначення стипендії за 2 семестр 2018-2019 н.р.

В цьому семестрі  кожний студент, який хоче отримати додаткові бали, повинен написати відповідну заяву.До заяви додаються необхідні підтверджуючі документи (копії грамот, дипломів, сертифікатів, тощо).

Підтвердженням балів за участь у спортивному житті є подання кафедри фізичного виховання (службова записка за підписом завідуючого кафедрою Зубрицького Богдана Дмитровича), тобто до заяву додавати нічого не потрібно (стипендіальна комісія ННІБА лише перевіряє чи є прізвище студента в службовій записці).

Підтвердженням балів за активну участь  у громадському житті є спільне подання голови студентської ради інституту (Стрілецького Паши), голови студентського профбюро інституту (Некоза Ярослава) та голови студентської ради гуртожитку №6 (Бармак Ольги) (стипендіальна комісія ННІБА лише перевіряє чи є прізвище студента в поданні). Додаткові бали за старосту групи враховуються автоматичного (згідно списку старост, який оновлюється кожен семестр, та якщо до старост немає претензій у адміністрації інституту).

Таблицю додаткових балів до рейтингу для призначення стипендії та бланк заяви додано в прикріплених файлах.

Заяви приймаються в деканаті (ауд. 620) особисто від студентів

-        для студентів 4 курсу спеціальностей 191 «Архітектура та містобудування» та 262 «Цивільна безпека» до 3 червня 2019 року (стипендія призначається на 1 місяць - червень 2019 року)

-        для всіх інших студентів до 25 червня 2019 року

Заступник директора ННІБА Олександр Корнійчук