II Зимова наукова школа міста Славута

22 лютого на базі ЗОШ № 1 м.Славути відбулося відкриття ІІ-ї зимової наукової школи для інтелектуально обдарованої учнівської молоді міста.

Від імені міського голови Василя Сидора із вітальним словом до присутніх звернулися секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва та заступник міського голови Ігор Піголь. та начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця. Під час заходу були нагороджені переможці ІІ-го (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, члени команди-переможця Всеукраїнського турніру з правознавства НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» та члени команди-переможця обласного турніру з математики. За старанну працю їм були вручені цінні подарунки.

Програма зимової школи містила науково-популярні лекції, майстер-класи викладачів ВНЗ, ділові ігри, інтерактивні вправи та багато іншого.

На захід, організований управлінням освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, були запрошені і  науковці Національного університету водного господарства та природокористування. ННІ будівництва та архітектури представляв заступник директора Олександр Грицина.

Спільно обговорили можливість залучення молодих науковців м. Славута до досліджень природничо-математичного спрямування НУВГП. Дякуємо організаторам за теплий прийом і бажаємо і надалі проводити подібні заходи.

Заступник директора Олександр Грицина