I Конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Будівництво, архітектура та безпека життя"

Так, такого аншлагу давно не було в оновленій лекційній аудиторії ННІ будівництва та архітектури (ауд. 673). Проте саме проведення пленарного засідання конференції студентів, аспірантів та молодих вчених дозволило зібрати повну аудиторію молодих та вже досвідчених науковців.

На конференції працювало 10 секцій, зокрема:
- Сучасні проблеми теорії, історії і практики архітектури та містобудування;
- Архітектура: 1. Синтез архітектури та мистецтва;
2. Архітектурні конструкції і геометричне моделювання;
- Ефективні будівельні матеріали з використанням промислових відходів;
- Автомобільні дороги, основи і фундаменти;
- Будівельні конструкції, будівлі та споруди;
- Опір матеріалів і будівельна механіка;
- Стан та перспективи розвитку систем теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки;
- Водопостачання і водовідведення;
- Міського будівництва і господарства;
- Безпеки життя і дільності людини.

Спектр питань, що досліджувався молодими науковцями, просто вражає. Це питання енергозбереження, водоочищення, стріт-арту, арт-ландшафту, виробничого травматизму, проектування будівель з елементами трансформації тощо. Загалом більше 100 доповідей.

Дякуємо всім, хто взяв участь в роботі конференції.

Заступник директора ННІБА Олександр Грицина