І етап Всеукраїнської олімпіади з «Теплогазопостачання і вентиляції»

06 березня 2018р. на кафедрі теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з «Теплогазопостачання і вентиляції». В олімпіаді взяли участь 16 студентів груп ТГВ-41, ТГВ-51 магістри, ТГВ-41 інт. Студенти розв’язували задачі з газопостачання, вентиляції та опалення.

За підсумками перевірки комісії доцентів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Грицини О.О., Проценка С.Б., Новицької О.С. перше місце посів студент групи ТГВ-41 Сутулець Олександр, 2-ге місце Люшин Олександр (ТГВ-41) та 3-тє місце Кравчук Микола (ТГВ-41інт.).

Переможці олімпіади візьмуть участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з «Теплогазопостачання і вентиляції», яка відбудеться в КНУБА (м. Київ), квітень 2018р.

Заступник завідувача кафедри ТГВ та СТ з наукової роботи Ольга Новицька