День відкритих дверей ННІБА - 1 листопада 2018

День відкритих дверей інституту будівництва та архітектури перевищив очікування організаторів, оскільки такої кількості бажаючих отримати інформацію про спеціальності за якими здійснює підготовку ННІБА не вмістила навіть найбільша лекційна аудиторія ННІБА. Більше 200 абітурієнтів взяли участь в даному заході. Серед них учні загальноосвітніх шкіл та коледжів, училищ.

Директор інституту Руслан Миколайович Макаренко розповів присутнім про освітні програми за якими здійснюється підготовка фахівців в інституті, наукову діяльність інституту та про дозвілля студентів. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

Голова студентської ради ННІБА Павло Стрілецький розповів про діяльність їх підрозділу, про заходи які вони здійснюють та про дозвілля студентів в стінах ННІБА.

10 кафедр гостинно зустріли всіх охочих абітурієнтів познайомитися з специфікою їх роботи, програмами підготовки, лабораторіями кафедр. Абітурієнти відзначили креативність підходу кафедр до представлення своєї діяльності та проведених флешмобів.

Всі абітурієнти буди запрошені на загальноуніверситетський День відкритих дверей 2 листопада.

Заступник директора ННІБА Олександр Грицина