День науки 2017: Готуємося до міжнародної конференції під егідою міжнародної водної асоціації IWA

Визнання результатів дослідницької роботи серед наукової спільноти є важливим етапом становлення молодих науковців. 24-27 травня у м. Будапешт відбудеться 9-а Східноєвропейська конференція молодих спеціалістів у галузі води, що проводиться під егідою міжнародної водної асоціації IWA. У програму цієї конференції включена постерна доповідь аспірантки кафедри водопостачання, водовід-ведення та бурової справи Людмили Одуд (науковий керівник - професор В.А. Ковальчук). Тема доповіді - WATER SOFTENING WITH USING LIMING ON EXPANDED POLY-STERENE FILTERS WITH INCREA-SING LAYER OF SUSPENDED SEDIMENT, пов’язана із темою дисертаційної роботи аспірантки, присвяченої водопідготовці на промислових підприємствах.

Побажаємо Людмилі Одуд успішного представлення своєї доповіді на міжнародній конференції.

Зам. зав. кафедри ВВБС з наукової роботи проф. Ковальчук В.А.