ННІ БА

Чергові переможці конкурсу студентських наукових робіт

22–23 березня 2016 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось підведення підсумків конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 2015/2016 н.р.

Самостійно підготовлені науково-дослідні роботи студентів з актуальних наукових проблем для ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських робіт оцінювали в номінаціях: «Обладнання нафтогазової галузі», «Вимірювання, контроль та технічна діагностика», «Нафтогазова інженерія», «Транспорт та зберігання нафти і газу», «Енергозаощадження та відновлюванні  технології в нафтогазовій галузі», «Економіка, облік, управління та фінанси на підприємствах нафтогазового комплексу України», «Геологія, геофізика та охорона навколишнього середовища».

55 наукових робіт представила студентська молодь з різних регіонів України: Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), Сумський державний університет, Харківський політехнічний інститут, ІФНТУНГ (м. Івано-Франківськ), Одеський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка, , Кременчуцький національний університет імені  Михайла  Остроградського, Національний авіаційний університет (м. Київ), Одеська національна академія харчових технологій, Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк), Донецький національний технічний університет.

23 березня на підставі рішення журі оголошено переможців у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість».  Дипломом IІ ступеня  нагороджено:  Марину Ковальчук та  Богдана Лукашевича (студенти ННІБА, спеціальність “Теплогазопостачання і вентиляція”).
Науковий керівник роботи доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Олександр Грицина.

Учасників також було нагороджено дипломами, цінними подарунками та екскурсією до мальовничих Карпат.

За інформацією кафедра ТГВтаСТ