Чергові переможці конкурсу студентських наукових робіт

Чергові переможці конкурсу студентських наукових робіт

22–23 березня 2016 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось підведення підсумків конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 2015/2016 н.р.


Самостійно підготовлені науково-дослідні роботи студентів з актуальних наукових проблем для ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських робіт оцінювали в номінаціях: «Обладнання нафтогазової галузі», «Вимірювання, контроль та технічна діагностика», «Нафтогазова інженерія», «Транспорт та зберігання нафти і газу», «Енергозаощадження та відновлюванні  технології в нафтогазовій галузі», «Економіка, облік, управління та фінанси на підприємствах нафтогазового комплексу України», «Геологія, геофізика та охорона навколишнього середовища».

55 наукових робіт представила студентська молодь з різних регіонів України: Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), Сумський державний університет, Харківський політехнічний інститут, ІФНТУНГ (м. Івано-Франківськ), Одеський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка, , Кременчуцький національний університет імені  Михайла  Остроградського, Національний авіаційний університет (м. Київ), Одеська національна академія харчових технологій, Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк), Донецький національний технічний університет.

23 березня на підставі рішення журі оголошено переможців у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість».  Дипломом IІ ступеня  нагороджено:  Марину Ковальчук та  Богдана Лукашевича (студенти ННІБА, спеціальність “Теплогазопостачання і вентиляція”).
Науковий керівник роботи доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Олександр Грицина.

Учасників також було нагороджено дипломами, цінними подарунками та екскурсією до мальовничих Карпат.

За інформацією кафедра ТГВтаСТназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки