Чергова книга англійською мовою професора Дворкіна

Як відомо, 2016 р. в Україні оголошений роком англійської мови. В цьому контексті доречно відзначити, що в швейцарському видавництві Trans Tech Publications вийшла англійською мовою книга Structure and Properties of Building Materials (Структура та властивості будівельних матеріалів) одним з авторів якої є професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства нашого університету Леонід Дворкін. Дана книга вийшла в співавторстві з професором Володимиром Большаковим, ректором Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Потрібно відзначити, що це вже друга книга проф. Дворкіна англійською мовою, що вийшла в цьому році. Першою була монографія "Construction Materials Based on Industrial Waste Products", що вийшла на початку року в нью-йоркському видавництві Nova Science Publishers.

Загалом, це вже шоста книга англійською мовою, що вийшла англійською мовою в співавторстві Леоніда Дворкіна за останні 5 років.

Наукові роботи професора Дворкіна опубліковані в багатьох країнах світу, зокрема в США, Німеччині, Великобританії, Нідерландах та багатьох інших.
В цьому напрямку наукова школа Леоніда Йосиповича продовжує плідно працювати.

Доцент кафедри ТБВіМ
Олег Бордюженко