Батьківські збори студентів 1-го курсу ННІБА

12 листопада 2016 р. в 6-му навчальному корпусі відбулись батьківські збори студентів 1-го курсу навчально-наукового інституту будівництва та архітектури.

На зборах були присутні директор інституту Макаренко Р.М., заступник директора Корнійчук О.І., куратори груп та лектори, які викладають дисципліни студентам 1-го курсу.

Батькам була надана інформація щодо організації навчального процесу в інституті, строки навчання, сесії та канікул, також батьки дізнались про поточну успішність студентів та можливість її контролювати через електронний журнал. Дирекція інституту та викладачі поспілкувались з батьками та відповіли на всі питання, що їх цікавили.

Після загальних зборів були проведені зустрічі з батьками по окремим групам.

Заступник директора з навчально-виховної роботи О.І. Корнійчук