Англомовна монографія за участю співробітників кафедри ВВБС

У Люблінській політехніці вийшла англомовна монографія «Water Supply and Wastewater Removal», яка присвячена питанням водопостачання та водовідведення. Серед авторів цієї колективної  монографії є і співробітники кафедри ВВБС - професор, д.т.н. Ковальчук В.А. та пошуковець Одуд Л.М.

Розділ «Dairy processing wastewater treatment», автором якого є професор Ковальчук В.А., присвячений аналізу складу і властивостей стічних вод молокопереробних підприємств, а також  впровадженню технології їх очистки, розробленій в НУВГП. У розділі «Applying expanded polystеrene filters with increasing layer of suspended sediment in reagent water softening technological schemes», який підготувала пошуковець Одуд Л.М., наведені результати її власних досліджень процесу реагентного пом’якшення поверхневих вод на пінополістирольних фільтрах із зростаючим шаром завислого осаду.

Зам. зав. кафедри ВВБС з наукової роботи проф. Ковальчук В.А.