Акція "Випускник" для учнів шкіл Корецького району

12 листопада 2013 року Навчально-науковий інститут будівництва і архітектури приймав участь в акції «Випускник», яка була організована Корецьким районним центром зайнятості для молоді і випускників загальноосвітніх навчальних закладів Корецького району.

Захід відбувся в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Корця.
За підрахунками організаторів в акції прийняли участь близько 200 учнів 9-х так і 11 класів загальноосвітніх шкіл Корецького району.

НУВГП представляв навчально-науковий інститут будівництва та архітектури в складі заст. директора, доцента кафедри ТБВіМ Бордюженка О.М., доцента кафедри МБГ Гомона С.С., ст. викладача кафедри ПЦБтаІС Іванюка А.М. а також представник відділу довузівської підготовки та профільного навчання Бурдейний П.Ю.

Бордюженко О.М. виклав присутнім учням інформацію про університет, його навчально-наукові інститути, зокрема інститут будівництва і архітектури, перелік існуючих та нових спеціальностей, перспективами вибору майбутньої професії, особливостями навчальної та виховної роботи, побуту і дозвілля студентської молоді в НУВГП. Також був продемонстрований короткий фільм про наш університет.
Викладачами НУВГП по завершеню основної частини заходу були роздані учням та їх батькам наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та ННІБА, проведена агітація про переваги спеціальностей університету на ринку праці.

Під час спілкування з учнями було відзначено, що більшість з них ще не визначились з майбутнім напрямком своєї освіти і їм цікаво було почути інформацію про наш університет.
Абітурієнтів запросили на підготовчі курси НУВГП на базі ЗОШ № 1 м. Корець.