27 вересня відбулося засідання кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності

Завідувач кафедри професор В.Л. Филипчук проаналізував ситуацію з науково-педагогічною активністю викладачів кафедри, вказав на недоліки і резерви її підвищення.

Значна увага була приділена підготовці навчально-методичного забезпечення відповідно до нових навчальних планів спеціальності «Цивільна безпека». У виступах заступників завідувача кафедри доцентів О.С. Шаталова та Г.І. Туровської члени кафедри почули і конструктивну критику, і корисні рекомендації щодо успішного завершення цього важливого напряму роботи.

План профорієнтаційної роботи, складений відповідальним за профорієнтаційну роботу доцентом С.Л. Кусковцем, також був сприйнятий кафедрою як важливе і відповідальне завдання для кожного викладача.

Звіт доцента В.С. Довбенка про науково-дослідну практику магістрантів  був коротким, але інформативним і таким, що дозволяє сподіватись на те, що робота магістрантів над виконанням дипломних робіт буде успішною.

Також були розглянуті інші питання повсякденної роботи кафедри, що стосуються складання тестових програм для Навчально-наукового центру незалежного оцінювання, наукової роботи, видавничої діяльності тощо.

доцент кафедри Гнєушев В.О.