20-й турнір з міні-футболу на кубок імені професора Л.П. Макаренка

Минулого тижня завершився ювілейний 20-й щорічний турнір з міні-футболу на кубок імені професора Л.П. Макаренка серед збірних команд курсів інститутубудівництва та архітектури. В ході безкомпромісної та запеклої боротьби три команди підійшли до фіналу з однаковою кількістю очок. Переможець визначився за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів.

Чемпіоном стала збірна команда 4-го курсу в складі: Скоцький Олексій (група ТБК-41 інт),Люшин Олександр (група ТГВ-41), Бондарчук Андрій (група МБГ-41інт.),Федас Павло (група ПЦБ-43інт.),Семчишин Дмитро (група ТБК-41),Гнатишин Богдан (група ТБК-41),Матвійчук Юрій (група АдІА-41),КарвальоЖаіме Жорже (група А-42).

ІІ місце за збірною командою 5-го та 6-го курсів (магістрами), капітан - Мотруніч Михайло (група ПЦБ-61 м).

ІІІ місце за збірною командою 1-го курсу, капітан - Тригуба Віталій (група БЦІ-12).

Всі призери отримали почесні грамоти та медалі, а переможці (команда 4-го курсу) –крім тогоперехідний кубок турніру і шкіряний футбольний м'яч. Нагородження проводили організатори турніру – завідувач кафедри  промислового, цивільного будівництва та інженерних спорудБабич Євгеній Михайлович та професор цієї й ж кафедри Масюк Григорій Харитонович, крім того переможців привітав і директор інституту Макаренко Руслан Миколайович.

Необхідно сказати, що професор Макаренко Леонід Платонович довгий час працював на кафедрі інженерних конструкцій (нині промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд).З перших днів роботи в університеті Леонід Макаренко почав створювати наукову школу з проблем роботи залізобетонних конструкцій при різних видах навантаження,  учнями якої є Г.Х. Масюк, С.С. Гомон, О. В. Голуб та інші.

Заступник директора Олександр Корнійчук