Конкурс курсових проектів та семінар студентів спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція»

31 травня 2018 р. відбувся навчально-науковий семінар представника фірми «ГЕРЦ-Україна» Дениса Спасібка на тему: «Енергоефективні технології HERZ» для студентів спеціальностей «Теплогазопостачання та вентиляція» та «Водопостачання і водовідведення» і викладачів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки. На семінарі розглянули останні досягнення у галузі застосування енергоефективних технологій в системах опалення та обладнанням фірми ГЕРЦ: терморегулятори, термостатичні клапани різних видів, запобіжні клапани, балансувальні клапани, тощо. Також студенти ознайомились з  комп’ютерним забезпеченням для розрахунку систем опалення тощо.

На початку семінару відбулось нагородження цінними подарунками переможців конкурсу курсових проектів з «Опалення житлового будинку», який був проведений фірмою «ГЕРЦ Україна» для студентів НУВГП 4-го курсу спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція» протягом осіннього семестру. 1-ше місце посів курсовий проект, виконаний Сутульцем Олександром, 2-ге місце – Люшин Олександр, 3-тє місце – Бідюк Ілля. У підготовці курсових проектів брали участь доценти кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Новицька О.С. (керівник курсового проекту) та Проценко С.Б. (відповідальний за комп’ютерні технології розрахунку систем ТГВ).

Заступник зав. кафедри ТГВ та СТ з наукової роботи            Ольга Новицька