Архітектурно-містобудівне проектування з елементами наукового дослідження (КП)

Architectural and urban planning design with elements of scientific research

Мета вивчення дисципліни «Архітектурно-містобудівне проектування з елементами наукового дослідження (КП)» полягає в реалізації теоретичних знань і здобутті професійних навичок через творчий процес архітектурного проектування, формування індивідуального творчого методу, розкритті творчого та науково-дослідницького потенціалу студентів. Завдання вивчення дисципліни «Архітектурно-містобудівне проектування з елементами наукового дослідження (КП)»: - вивчення методики проведення комплексних наукових досліджень перспектив архітектурно-просторового розвитку міст та окремих об’єктів як в регіоні в цілому, так і в населених пунктах зокрема; - ознайомлення з архітектурними прийомами та засобами підвищення оптимальності і ефективності архітектурно-планувальних рішень, створення оригінальних об’ємно-просторових композицій, виразності та неповторності архітектурного образу; - формування навичок наукових досліджень в контексті виконання конкретних проектних завдань як передумови їх ефективності та відповідності сучасним вимогам архітектурної практики. У результаті вивчення курсу студент повинен знати: - методику виконання наукових досліджень в галузі;- нормативну базу архітектурного проектування; - функціональні, конструктивні, економічні, соціальні, екологічні та інші вимоги до об’єктів проектування; - конструктивно-доцільні рішення архітектурних об’єктів; - засоби вирішення основних художньо-образних задач в архітектурі; - вимоги до архітектурно-технічної документації при виконанні проекту і його реалізації. вміти: - застосовувати теоретичні знання при розробці архітектурно-містобудівних проектів; - обґрунтовувати прийняті архітектурно-містобудівні рішення.