Архітектурне проєктування сакральної будівлі (КП)

Architectural design of sacred building

Питання, які розглядає та вивчає дисципліна «Архітектурне проєктування сакральної будівлі» наразі є актуальним для розуміння принципів, особливостей та закономірностей формування специфічного громадського простору, яке створюється у взаємозв’язку архітектури та містобудування.

Мета дисципліни: набуття навиків проєктування сакральної будівлі з яскраво вираженим функціональним призначенням.

Цілі дисципліни: навчити студентів грамотному містобудівному рішенню, пов’язаному із вибором ділянки для сакральної будівлі і її функції; створенню функціонально-організованої структурної схеми, що базується на релігійних канонах і типі сакральної будівлі; чітко організовувати простір, що обумовлює характер і напрям основних «сценарних» процесів; створювати незабутній образ невеликої за розмірами сакральної будівлі, що формує громадський простір загальноміського значення.