Зв'язки з виробництвом кафедри водних біоресурсів

У рамках співпраці кафедри водних біоресурсів з виробничим сектором відбувся черговий семінар на тему «Екологічні умови формування гідрохімічного режиму річково-озерної мережі в період зимової межені».

Семінар було проведено у м. Рівне на базі Рівненського рибоохоронного патруля.

Доповідач, завідувач кафедри водних біоресурсів НУВГП, професор Сондак В. В. ознайомив присутніх з результатами обстежень річково-озерної мережі північних районів Рівненської області.

В своїй доповіді Сондак В. В. виклав матеріали в яких були описано нові зимувальні ями на річках Стир, Случ та Горинь, які розташовані поблизу міста Дубровиці та сіл Колки, Порубка, Бережне.

Наведені дані доповнюють список зимувальних ям, раніше описаних працівниками кафедри водних біоресурсів НУВГП та органами Рівненського рибоохоронного патруля.