Зв’язки з виробництвом

На початку цього місяця, в рамках співпраці кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства із виробничим сектором відбувся черговий семінар на тему «Використання безводного аміаку в сучасних господарсько-економічних умовах».

Заняття було проведено у м. Костопіль на базі агропідприємства ТОВ «Захід Агропром».

Доповідач, доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства НУВГП, Фурманець О. А. розповів про сучасні тенденції та проблеми на ринку азотних добрив, перспективи впровадження безводного аміаку при вирощуванні польових культур в умовах Полісся України, презентував основні елементи технології використання зрідженого аміаку, на основі конкретних виробничих прикладів обґрунтував високий економічний ефект від використання такого добрива.

Таким чином присутні, а серед слухачів були не лише агрономи, а й менеджери, керівники структурних підрозділів компанії, здобули не лише теоретичні знання, а й познайомились із практичним досвідом внесення безводного аміаку, отримали контакти потенційних партнерів для впровадження згаданої технології.