Зустрічі з Представництвом ЄС в Україні

Зустрічі з Представництвом ЄС в Україні

13 і 14 листопада 2019 року відбулися інформаційні заходи від Представництва ЄС у Рівному.

13 листопада Директор ННІ АЗ Алла Прищепа взяла участь у зустрічі представників ЄС з освітянами Рівнещини, який відбувся у Рівненській ОДА. Як розповіла заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, Угода про асоціацію з Євросоюзом, підписана у 2014 році, передбачає багато напрямів співпраці, а головне – матеріальну і організаційну підтримку. «За ці роки відбулося більше 10 тисяч обмінів студентськими делегаціями. Загалом на усі програми в Україні Євросоюз виділив більше 13 мільярдів євро.

У Рівненській області теж є багато проектів, які фінансуються за кошти ЄС. Про освітні програми ЄС присутніх поінформував менеджер інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні» Станіслав Корольков. Наразі на території держави реалізовується більше 300 галузевих проектів ЄС, які є безкоштовними для громадян України. Зокрема, в освітньому секторі наймасштабнішою програмою він назвав ERASMUS+. В рамках програми ERASMUS+ діють низка проектів таких, як – «Дії Марії Складовської-Кюрі» (можливість отримання наукового ступеню в країнах ЄС), програма з підтримки та розвитку волонтерського руху й інші. Крім цього, четвертий рік поспіль Представництво ЄС в Україні проводить у різних регіонах «Єврошколи» для студентів останніх курсів та випускників вузів. Це потужні чотириденні сесії, в рамках яких відбуваються семінари, зустрічі з експертами різних дисциплін.

Цього ж дня заступник директора ННІ АЗ Ігор Блялик відвідав дискусію-тренінг «European Projects Lab for NGOs», який відбувся в просторі НУВГП. На ньому представники ЄС поділилися досвідом про отримання грантової підтримки.

14 листопада студенти спеціальності Туризм взяли участь у діловій грі «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу. Де отримали певний досвід бути учасниками таких заходів та додаткову інформацію про можливості реалізації своїх ідей за допомогою різних Європейських програм.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки