Зустріч зі стейкхолдерами за спеціальністю 101 Екологія

На випусковій кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства у рамках співпраці між університетами відбувся науковий семінар щодо підготовки здобувачів першого, другого та третього освітнього рівня спеціальності 101 «Екологія».

У роботі семінару взяли участь проректор з наукової роботи Поліського національного університету д.с.-г.н., професор Людмила Романчук, завідувач кафедрою екології, природничих та математичних наук д.с.-г.н, професор Олександр Мудрак, завідувач кафедрою екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету д.с.-г.н., професор Дар’я Лико, голова ради роботодавців ННІ агроекології та землеустрою, директор Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН України, д. с-г. н., професор,  академік НААН України  Володимир Польовий, директор ННІ агроекології та землеустрою д.с.-г.н., професор Алла Прищепа,  завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства д.с.-г.н., професор Микола Клименко,  гарант ОНП hHD «Екологія» НУВГП д.б.н., професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Ольга Бєдункова, доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Віктор Рибак, гарант ОПП «Екологія» освітнього рівня магістр, к.с.-г.н., професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Наталя Вознюк.

Учасники зустрічі обговорили сучасні виклики, щодо підготовки фахівців екологічного профілю. Олександр Мудрак поділився досвідом підготовки магістрів-екологів, звернув увагу на можливості розширення співпраці щодо академічної мобільності здобувачів другого рівня.

Особливу увагу було приділено підготовці здобувачів третього рівня. Людмила Романчук поділилася досвідом підготовки докторів філософії в Поліському національному університеті, окреслила наукову тематику здобувачів, наголосила про необхідність формування індивідуальної траєкторії розвитку компетентності аспіранта. Ольга Бєдункова розповіла про особливості ОНП «Екологія» для здобувачів третього рівня, та окреслила наукові напрями кафедри.

Результатами зустрічі є сформований план заходів у межах співпраці університетів-партнерів.