Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища»

12 жовтня 2021 року на кафедру екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства  завітали зовнішні стейкхолдери.

Зустріч передбачала обговорення освітніх програм «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища» освітніх рівнів бакалавр і магістр.  Серед фахівців, які долучились до обговорення були Людмила Циганок, президент Професійної асоціації екологів України та начальник служби охорони праці і навколишнього середовища ТОВ "КРОНОСПАН РІВНЕ» Олександр Чумак. З ними зустрілися завідувач випускової кафедри д.с.-г.н., професор Клименко М.О., директор ННІ агроекології та землеустрою д.с.-г.н., професор  Прищепа А.М., викладачі кафедри.

Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм. Зокрема, Людмила Циганок розповіла, що Національний центр сталого розвитку (НЦСР) за підтримки Всеукраїнської асоціації екологів України та Ecobusiness Group на регулярній основі проводить заходи різних форматів, присвячених питанням сталого розвитку, охорони навколишнього середовища і раціонального природокористування, екологічної безпеки, поводження з відходами виробництва та споживання і радо може до них долучити наших здобувачів, науково-педагогічних працівників.

Олександр Чумак, який є випускником  екологом НУВГП висловив готовність долучитись до практичної підготовки здобувачів вищої освіти та сприяти проходженню екскурсій, виробничих практик, гостьових лекцій.

Жваву дискусію викликало питання забезпечення відповідності програмних результатів навчання екологів, технологів захисту навколишнього середовища запитам сучасних підприємств.