Зустріч з випускником-екологом

10 жовтня відбулася зустріч магістрів спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та студентів 4 курсу спеціальності 101 «Екологія» з випускницею Олею Лящук, екологом, яка професійно себе реалізує в громадській організації «Екоклуб».

Оля Лящук - розповіла студентам, як завдяки громадському руху інженери-екологи можуть поєднати роботу та поклик душі. Говорили про потрібність професії еколога, про глобальні екологічні проблеми та шляхи їхнього вирішення. Роль громадських організацій в екологізації суспільства.

"Я в Екоклубі уже більше 15 років. За цей час побачила, як із невеличкої енергійної бригади організація переросла у таку, що може впливати на енергетичну та кліматичну політику держави", - каже Оля.

В Екоклубі вона:

• була учасницею міжнародних таборів з відновлення старих дерев'яних вікон в інтернатах;
  • готувала матеріали для дітей з енергозбереження;
  • писала інформаційні статті, як зробити побут більш безпечним та дружнім до довкілля;
  • координувала міжнародний проект із підтримки молодіжних організацій;
  • а ще упродовж цього часу займалася антиядерною діяльністю.

Бурхливе обговорення  викликала представлена доповідь про ризики добудови 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС  для нашої держави та регіону.  Детальніше зупинилися на  питанні  водозабезпеченості в умовах зміни клімату.

Зустріч пройшла у теплій та невимушеній обстановці. Домовилися про співпрацю.

Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою, кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП дякує нашій випускниці Олі Лящук за зустріч.