Зустріч з ліквідатором аварії на Чорнобильський АЕС

Річниця трагедії планетарного масштабу, 33 роки після аварії на Чорнобильській атомній електростанції, тисячі ліквідаторів, сотні тисяч людей, яких зачепило це лихо, зламані надії, підрізані крила.

Неймовірні жертви своїми життями пожежників, працівників во ім'я спасіння всього людства!

Ось про такі непрості речі говорили на передодні з нашими студентами інституту агроекології та землеустрою під час зустрічі із ліквідатором, полковником запасу, головою РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ" ВІКТОРОМ ОЛЬХОВИКОМ.

Згадували про важкі часи аварії. Віктор Ольховик наголосив, що на Рівненщині їх з восьми тисяч залишилось близько половини, тому сьогодні як ніколи треба шанувати ліквідаторів.На закінчення зустрічі були презентовані фото із 30-км зони із детальними розповідями про події минуло та сьогодення!

Провели дискусію про доцільність добудови блоків на атомних станціях.Віктор Ольховик наголосив на радіаційних ризиках для Рівненського області та висловився категорично проти розбудови атомної енергетики.

Дякуємо Віктору Георгійовичу Ольховику за змістовну та інформативну зустріч, а всім ліквідаторам - низький уклін, міцного здоров'я, людської шани та Божої благодаті!

Екологи теж проти добудови блоків на АЕС!!!

директор ННІАЗ

Алла Прищепа