Зустріч студентів спеціальності "Агрономія" з психологічною службою

Швидкоплинні зміни суспільних процесів в Україні породили низку негативних явищ, які позначаються на молоді. Вживання алкоголю, наркотиків, тютюнопаління і пов’язані з цим явища соціальної дезадаптації і дезінтеграції особистості є одними з найсерйозніших проблем суспільства останнього десятиліття.

Отже, досить актуальною виявилась зустріч студентів АГР-11 та АГР-31 спеціальності «Агрономія» з лікарями-наркологами Ярошинською О.В. на тему: «Профілактика вживання алкогольних і наркотичних речовин в студентському середовищі».

Зустріч відбулася за сприяння працівників сектору соціально-психологічної служби НУВГП та кураторів кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства. Змістовна бесіда та продемонстрований фільм окреслив, що сьогодні спостерігаються тенденції зниження віку підлітків, що вживають психоактивні речовини; зростання доступності алкогольних і тютюнових виробів; розширення спектру вживаних речовин, що мають руйнівний вплив на здоров’я молодого покоління; зміна соціального статусу підлітків, що почали вживати психоактивні речовини, і формування на цій основі особливої молодіжної субкультури, провідною цінністю якої є вільне проведення дозвілля в поєднанні зі вживанням алкоголю та наркотиків як стилю життя. Під час зустрічі було задано багато запитань, на які слухачі отримали кваліфіковані відповіді.

Старший куратор

к. с.-г. н., доцент