Зустріч студентів ННІ АЗ з потенційним роботодавцем

Зустріч студентів ННІ АЗ з потенційним роботодавцем

Сьогодні у Національному університеті водного господарства та природокористування за сприяння відділу працевлаштування та профорієнтації відбулася зустріч студентів спеціальності “Екологія та охорона навколишнього середовища” 4 та 5 курсів із представником Публічного акціонерного товариства „Рівнеазот” – начальником відділу кадрів Сергієм Григор’євим. 
В заході взяли участь більше 40 студентів, Сергій Григор’єв розповів про специфіку підприємства, про можливість проходження студентами виробничої практики, умови працевлаштування та відповів на задані йому питання. Усі студенти були запрошені відвідати завод, щоб детальніше ознайомитись з особливостями роботи, наочно подивитись культуру виробництва та поспілкуватись з працівниками. Таку ознайомчу екскурсію заплановано на кінець квітня місяць цього року.
Випускники, які бачать себе у виробничій сфері та бажають розпочати свою трудову діяльність на цьому заводі, передали свої резюме для подальшого конкурсного відбору.
ПАТ „Рівнеазот” є надійним роботодавцем для НУВГП і завжди відкрите до тісної співпраці. Щороку близько 10 наших талановитих випускників працевлаштовуються на цьому підприємстві. Дехто з них швидко піднімається кар’єрними сходинками та займає керівні посади. Звичайно, пройти стажування та жорсткий відбір можуть лише ті працівники, які не просто мають хороший багаж знань, а й вміють приймати рішення, творчо підходять до поставлених завдань, постійно самовдосконалюються.назад