Зустріч студентів ННІ АЗ з народним депутатом України Миколою Томенко

24 лютого 2016 о 14:00, в актовій залі головного корпусу НУВГП , відбулась зустріч з поважним гостем , народним депутатом, головою Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики,природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Миколою Томенко.
На протязі 45 хвилин, ми мали чудову можливість почути багато цікавої інформації, щодо екологічних проблем "зони відчуження" , шляхів подолання політичної та екологічної кризи в країні.
Можна було почути багато нової, та досить цікавої інформації і про новостворенні заводи по переробці сміття. Яким чином вони функціонують, і чи взагалі вигідні вони в Україні, та області.
Загалом, зустріч була продуктивною, студенти ,викладачі та гості, мали змогу задавати хвилюючі їх питання, на які політик відповідав з задоволенням та креативністю.
ну і фотозвіт.

Катя Крук, ст.2 курсу спец. "Екології, охорони НС та збаланслваного природокористування"