ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКА КОМПАНІЇ «КВС-УКРАЇНА» ЗІ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АГРОНОМІЯ»

ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКА КОМПАНІЇ «КВС-УКРАЇНА» ЗІ  СТУДЕНТАМИ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АГРОНОМІЯ»

12.10.2017 року відбулася зустріч студентів 2-го та 4-го курсів спеціальності «Агрономія» з торговим представником компанії  KWS по Західній Україні Святославом Гриневичем.

Святослав – випускник НУВГП 2006 року спеціальності «Агрохімія і ґрунтознавство», яскравий приклад для нинішнього покоління студентів  успішної кар’єри в сфері агробізнесу.

Студенти дізналися, що компанія KWS– одна з найбільших селекційних компаній у світі. Вже 160 років вона займається селекцією провідних сільськогосподарських культур на благо цілих поколінь фермерів. Компанія належить шостому поколінню трьох німецьких сімей та має представництва в понад 70 країнах. В Україні насінництво, маркетинг та агросервіс здійснює ТОВ «КВС-Україна» – 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE зі штаб-квартирою в Німеччині. Українському товаровиробнику КВС пропонує 13 гібридів цукрових буряків, 20 гібридів кукурудзи, а також високопродуктивні гібриди соняшнику, кормових буряків, озимого ріпаку, жита, сорти ярого ячменю і картоплі.

У 2016 р. компанія «КВС-Україна» урочисто відкрила найсучасніший комплекс з кондиціювання насіння в м. Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Завод потужністю в 6 тис. тон насіння в рік розміщено на ділянці в 8,5 га. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва, то ж, за необхідності, потужність заводу легко може бути збільшена вдвічі.

Безпосередньо на зустрічі була досягнута домовленість між представником компанії KWS та керівництвом кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства щодо організації екскурсії студентів спеціальності «Агрономія» на завод з кондиціювання насіння в м. Кам’янець-Подільський, а також щодо можливості проходження студентами виробничої практики на підприємствах цієї компанії.