ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКА КОМПАНІЇ «АКРІС АГРО» ЗІ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АГРОНОМІЯ»

25.10.2017 р. відбулася зустріч магістрантів спеціальності «Агрономія» з фахівцем контролю якості МВЦ ТОВ "АКРІС АГРО" Оленою  Урин – випускницею спеціальності «Агрохімія і ґрунтознавство»  2012  року.

Компанія « АКРІС АГРО » – сучасне українське аграрне підприємство з корпоративною структурою управління та багаторічним міжнародним досвідом.
Основним напрямком діяльності компанії є вирощування зернових культур – сої та кукурудзи.

Компанія обробляє земельний банк площею понад 50 тис. га. В управлінні компанії також знаходяться сучасні елеваторні комплекси, які дозволяють забезпечувати сумарний річний обсяг перевалки пізніх зернових та технічних культур об’ємом понад 500 тис. тонн.

У компанії використовують найсучасніші технології та виключно нову високоефективну сільськогосподарську техніку провідних західних виробників.

Крім цього у компанії приділяють велике значення інвестиціям у розвиток сільських громад та підвищення мотивації своїх співробітників.

Компанія «АКРІС АГРО» зацікавлена у високо кваліфікованих кадрах, тому тісно співпрацює з кафедрою агрохімії, ґрунтознавства та землеробства.

На даний час троє студентів після проходження співбесіди вже працюють у компанії «АКРІС АГРО» під керівництвом Олени Урин, набуваючи безцінний практичний досвід.