Зустріч із батьками студентів першого курсу

11 листопада 2017 р. 0 12 год., в ауд. 732

було проведено загальні батьківські збори студентів 1-го курсу

навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.

На зборах були присутні дирекція ННІ агроекології та землеустрою, завідувачі випускових кафедр та викладачі дисциплін, які слухають студенти у осінньому семестрі 2017-2018 н.р.

Директор ННІ АЗ професор Прищепа Алла Миколаївна ознайомила присутніх із порядком денним зборів та загальною структурою організації навчального процесу студентів ННІ АЗ.

Батькам було надано інформацію щодо поточної успішності студентів, оголошено дати початку та закінчення залікового тижня та екзаменаційної сесії, названі строки зимових канікул та навчальної практики.

Після загальних зборів були проведені додаткові зустрічі завідувачів та викладачів випускових кафедр із батьками першокурсників відповідних спеціальностей ННІ АЗ.