Знавці історії реабілітації позмагались між собою

13.11.2017 року під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Примачок Людмили Леонтіївни, був проведений КВК «Знавці історії реабілітації» серед студентів І курсу груп ФР-11 і ФР-12, як підсумок по пройденому курсу навчальної дисципліни «Історія реабілітації».

Було сформовано 3 команди, які презентували себе і проведено ІІІ конкурси:

І конкурс – один представник від команди вирішував тематичні кросворди із 10 запитань від суперників;

ІІ конкурс – кожна команда отримувала по 10 завдань у вигляді тематичних ребусів від іншої команди;

ІІІ конкурс – конкурс капітанів. Кожному капітану було запропоноване завдання без підготовки, пригадати одного відомого медика, який зробив свій вагомий внесок у реабілітацію. Розповісти якомога більше відомостей про науковця і, особливо, про його досягнення.

На даному підсумковому занятті були   накреслені цілі:

1) підсумувати вивчений курс навчальної дисципліни «Історія реабілітації»;

2) безпосередньо систематизувати знання про розвиток реабілітаційної науки в різні вікові періоди;

3) закцентувати увагу на вагомих досягненнях різних науковців у становленні реабілітації, як окремої самостійної науки.

В КВК перемогла – дружба, колегіальна підтримка і вміння працювати в команді.