Знайомство з випусковою кафедрою

В понеділок, 02.09.2019р. в аудиторії 772 кафедри відбулося знайомство студентів-першокурсників з випусковою кафедрою.

В рамках знайомства з кафедрою, до студентів були запрошені колишні випускники спеціальності «Агрономія». Серед запрошених були директор ТОВ «Гоща-Мілк» Галабурда Сергій та технолог з агрономії ТОВ «Західагропром» Фурманець Олег.

З цікавістю студенти сприймали інформацію про структуру та діяльність ТОВ «Гоща-Мілк» якою поділився з ними С. Галабурда.  Також, студентів зацікавила подана інформація від О. Фурманця. Зустріч першокурсників з спеціалістами галузі, дозволяє отримати інформацію про майбутню професію.

Також в рамках цієї зустрічі студенти познайомились з викладачами кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства.