Знайомство з першокурсниками 2016

1 вересня 2016 року після урочистої посвяти у студенти, першокурсники ННІ АЗ та їх батьки зібрались в навчальному корпусі №7 для знайомства із дирекцією інституту, кураторами та викладацьким складом випускових кафедр.

На загальних зборах студентам також було представлено графік навчального процесу на 2016-2017 н.р., основні вимоги щодо відвідування занять, проживання в гуртожитку, участі в громадському житті університету, здачі екзаменаційної сесії тощо.

У свій перший день в університеті першокурсники почули й теплі привітання з початком нового цікавого та відповідального етапу життя, побажання наснаги до навчання та успіхів у здобутті обраних професій.