Змаганнях зі спортивного орієнтування «Козацький шлях»

Змаганнях зі спортивного орієнтування  «Козацький шлях»

06 травня 2018 року туристи клубу «Азимут» кафедри туризму та готельно-рестораної справи взяли участь у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування  «Козацький шлях», які проходили у парку Ювілейний.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Київської, Харківської, Житомирської, Волинської та Рівненської областей на дистанції спринт.

Учасники клубу змагались у групах Ч-21, Ж-21 (студенти) та Ж-35 (викладачі). Кращими у заліку у групі Ж-35 стали: Алла Дем’янюк (ННІВГП) - ІІІ місце , Наталія Шевчук (ННІАЗ) - ІV місце.

А для всіх бажаючих були проведені змагання «Лабіринт» де у групі Ж-35 Наталія Шевчук виборола І місце.

Цікавим у змаганнях було те, що старт-фініш був електронним, на контрольних пунктах (КП) були сканери, а спортсмени бігали з чіпами (на рівні Чемпіонатів України). Всі орієнтувальники були в рівних умовах – бігали по новій карті, яка була намальована  саме до цих змагань.

Інформаційний центр навчально-наукової лабораторії «ТК «Азимут»»