Збори трудового колективу ННІАЗ

Сьогодні, 20 грудня 2016 р. в ауд. 732 відбулись Збори трудового колективу ННІ АЗ. На порядок денний було винесено два питання: звіт директора ННІ АЗ «Про стан навчальної, наукової та виховної роботи колективу за 2016 рік» та затвердження делегатів на збори трудового колективу НУВГП.

Під час розгляду першого питання, доповідач директор ННІ АЗ, к.с.-г.н. професор Алла Миколаївна Прищепа представила колективу інформацію щодо навчальної, наукової та виховної діяльності науково-педагогічних працівників інституту за останній календарний рік. Серед висвітлених питань була також інформація щодо ліцензування та акредетації напрямків професійної підготовки, яка проводиться в інституті, участі науковців ННІ АЗ у науково-методичних комісіях МОНу, ведення наукової діяльності та надання додаткових навчальних послуг. Серед основних завдань ННІАЗу, директор окреслила важливість впровадження на високому рівні освітньої діяльності, стажування викладачів за кордоном, ремонт та оснащення аудиторного фонду, залучення інвестицій у ведення наукової діяльності, а також посилення профорієнтаційної роботи.

Серед присутніх, в обговоренні питання взяли слово: к.т.н., доцент, зав. кафедри фізики та хімії  Горащенко В.І., к.геогр.н., доцент, зав. кафедри  туризму Коротун С.І. та доктор біол. н., професор, зав. кафедри водних біоресурсів Сондак В.В. Після виступів та відкритого голосування  був прийнятий Проект рішення зборів, Звіт директора затверджений, а робота ННІ АЗ за 2016 р. визнана задовільною («одноголосно»).

В ході розгляду другого питання було затверджено список делегатів ННІ АЗ, які братимуть участь у зборах трудового колективу НУВГП, що відбудуться 23 грудня 2016 р.