Збори трудового колективу

10 грудня 2015 р. відбулись збори трудового колективу ННІ агроекології та землеустрою. Присутнім було представлено доповідь директора інституту професора Клименка М.О. про навчальну та наукову діяльність працівників інституту у 2014 та 2015 рр. В обговоренні звіту взяли участь завідувачі кафедр. Присутній на зборах ректор університету професор Мошинський В.С. окреслив ряд важливих питань, які необхідно впровадити для покращення навчально-наукових показників як в межах інституту, так і в межах всього університету.

Підсумком роботи зборів трудового колективу стало одноголосно прийняте  рішення про затвердження звіту, задовільне виконання навчально-наукової роботи колективу ННІ АЗ у 2014-2015 рр. та плану заходів щодо покращення і оптимізації діяльності інституту.