Збори Рівненського відділу Українського географічного товариства

26 жовтня 2013 року в 7 корпусі навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою відбулися збори Рівненського відділу Українського географічного товариства.
    На зборах заслухали звіт голови Рівненського відділу УГТ Коротуна Сергія Ігоровича, прийняли в члени УГТ студентів групи Т-11 (Туризм), були вручені членські білети новим членам.
    В роботі зборів прийняли участь Перший проректор НУВГП, голова Спілки бухгалтерів Рівненської області Світлана Олексіївна Левицька, члени УГТ директор ННІАЗ Микола Олександрович Клименко, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування РДГУ Дарія Василівна Лико, голова Волинського відділу УГТ, декан географічного факультету ВНУ ім. Л. Українки Михайло Михайлович Мельнийчук.
    Крім робочих питань на зборах була проведена презентація фільму про Південну Америку члена УГТ Ростислава Ростиславовича Шикули.