Затвердження навчальної програми для дитячо-юнацьких спортивних шкіл з годзю-рю карате

Вийшла у світ і затверджена Міністерством молоді та спорту України Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл з годзю-рю карате. Розроблена програма президентом ВГО «Федерація Окінавського годзю-рю карате-до і Рюкю Кобудо Джундокан України", головою технічного комітету Федерації, Заслужений тренером України В.М. Кусієм і старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання Національного університету водного господарства та природокористування, членом технічного комітету ВГО" Федерація Окінавського годзю-рю карате-до і Рюкю Кобудо Джундокан України" А.М. Гіраком.

Подолавши складний шлях, програма отримала позитивну експертну оцінку фахівців Федерації Джундокан України, Республіканського науково-методичного кабінету, Міністерства молоді та спорту України й Вченої ради Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту. Після цього вона була обговорена та ухвалена ВГО "Федерація Окінавського годзю-рю карате-до і Рюкю Кобудо Джундокан України" і подана до  Міністерства молоді та спорту України для затвердження.

Розробка даної програми викликана нагальною потребою удосконалення навчально-тренувального процесу годзю-рю карате в зв’язку з підвищенням вимог до підготовки спортсменів, змінами у державно-управлінських, структурних та матеріально-економічних умовах роботи.

Програма складена на підставі директивних та нормативних документів Міністерства молоді та спорту України, Типового положення про ДЮСШ, рекомендацій фахівців з годзю-рю карате і є орієнтиром у плануванні, організації навчально-тренувальної та виховної роботи.

Навчальний матеріал дозволяє тренерам спортивних шкіл виробити єдиний комплексний підхід до оцінки тренувального процесу в багаторічній системі підготовки спортсменів.

Варто зазначити, що на сьогодні в Україні це єдина програма яка дозволяє, в перспективі, проводити навчання з годзю-рю карате в дитячо-юнацьких спортивних школах.

Програма