Засідання комісії ННІАЗ з питання переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних (юридичних) осіб, на вакантні місця державного замовлення

22 вересня 2020 року пройшло засідання комісії  ННІАЗ з питання переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних (юридичних) осіб, на вакантні місця державного замовлення.

УХВАЛИЛИ:Враховуючи наявність вакантних місць на відповідних курсах, рівень навчання студентів, їх участь у громадському житті інституту та матеріальний стан сімей

Рекомендувати до переведення з платної форми навчання на вакантні місця державного замовлення наступних студентів:

1. Грицюк Дмитро Валентинович– ІІІ курс, спеціальність «Екологія,», середній бал 81,57 (1 місце в рейтингу ).
  2. Денисюк Валерій Вікторович – ІV курс, спеціальність 201 «Агрономія», середній бал 65,46 (1 місце в рейтингу ).
  3. Іскра Олена Миколаївна– ІІ курс на базі молодного спеціаліста, спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» , середній бал 64,00 (1 місце в рейтингу ), активна участь в громадському житті університету (староста поверху).
  4. Крупенко Святослав Петрович – ІІІ курс, спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій», середній бал 61.09 (1 місце в рейтингу).

Рейтинговий список додається.

Читайте нас також: